Nancy Schade

Nancy Schade Foto: Wiep van Apeldoorn

Nancy Schade Foto: Wiep van Apeldoorn

“Neerlands diep staat voor mij voor positieve verandering: ‘Change your thoughts and you change your world”

Wat ik doe

Als projectondersteuner ondersteun ik – samen met mijn collega Petra – de kwartiermaker en de programmamanagers van Neerlands diep en zijn wij het aanspreekpunt voor operationele vraagstukken. Bij ondersteuning valt te denken aan complex agendabeheer, het faciliteren van verschillende soorten bijeenkomsten, het maken en beheren van overzichten en het faciliteren van boekingen en de administratieve afwikkeling. Daarnaast zijn wij bezig om het secretariaat te reorganiseren, de kantoorautomatisering opnieuw in te richten en processen te vernieuwen en te stroomlijnen.

Mijn achtergrond

Ik verzorg management- en projectondersteuning. De ene keer richt mijn werk zich meer op secretariële ondersteuning en een andere keer is het meer gericht op PMO-ondersteuning. Mijn eerste kennismaking met de infrastructurele wereld was als vakantievervanger bij King. En wat ik toen vond, vind ik nog steeds: een leuke, dynamische opdracht in een bijzonder inspirerende omgeving.

Kracht van Neerlands diep

Ik vind het fascinerend om te zien wat er allemaal gebeurt binnen de infrastructurele wereld en de belangrijke rol die Neerlands diep in deze wereld inneemt. Ik vind het knap hoe de organisatie inspeelt op de behoefte van de projectmanagers en projectteams door het organiseren van verschillende soorten events, waarbij er altijd gekeken wordt naar de laatste ontwikkelingen. Dat er zoveel disciplines samenkomen, is de kracht van Neerlands diep.

Nancy werkt 30 uur per week voor Neerlands diep.

Projectondersteuner
nancy@neerlandsdiep.nl
06-53645320

Ons team

Jaap Verkade

Programmamanagerjaap@neerlandsdiep.nl06-55195591

Guus Pieters

Programmamanagerguus@neerlandsdiep.nl06-52461689

Steven van Luipen

Programmamanagersteven@neerlandsdiep.nl06-24855463

Marjan Lont

Programmamanagermarjan@neerlandsdiep.nl06-13265328

Luc Boekesteijn

Programmamanagerluc@neerlandsdiep.nl06-51351150

Alijd Bunge

Programmamanageralijd@neerlandsdiep.nl06-13268835

Maarten Kraneveld

Manager Kennis & Ontwikkelingmaarten@neerlandsdiep.nl06-24104140

Nancy Schade

Projectondersteunernancy@neerlandsdiep.nl06-53645320

Petra Ravestein

Projectondersteunerpetra@neerlandsdiep.nl06-15359814

Maaike Ruiten – Hielkema

account-/relatiemanagermaaike@neerlandsdiep.nl06-11907959

Janine van Oosten

Adviseur Communicatiejanine@neerlandsdiep.nl0642344610

Hélène Kleijne

Programmamanager & teamcoachhelene@neerlandsdiep.nl06-52596688

Alex Vermeulen

Directeur (interim)alex@neerlandsdiep.nl06 52 59 50 25