Sandra Klomp

Sandra Klomp Foto: Jorrit ‘t Hoen

“If it doesn’t challenge you, it won’t change you” 

Wat ik doe

Sinds 1 mei 2017 ben ik werkzaam bij Neerlands diep. Als projectondersteuner ben ik verantwoordelijk voor alle ondersteunende activiteiten en processen die nodig zijn voor het uitvoeren van de kwalitatief hoogwaardige leeractiviteiten. Met veel energie en plezier organiseer ik een grote verscheidenheid aan werkzaamheden.

Mijn achtergrond

Na mijn opleiding Officemanagement heb ik bij diverse werkgevers gewerkt en leverde ik als secretaresse ondersteuning in brede zin van het woord. Sinds 2013 ben ik werkzaam  voor Rijkswaterstaat. Eerst als managementondersteuner van de HID van de Corporate Dienst, vervolgens als programmasecretaris bij het Programma Modernisering Kustwacht. Inmiddels was het voor mij tijd om op zoek te gaan naar een nieuwe uitdaging. En deze nieuwe uitdaging heb ik bij Neerlands diep gevonden.

Kracht van Neerlands diep

Ik hou van werken in een dynamische organisatie waar kwaliteit hoog in het vaandel staat. Neerlands diep blijft zich vernieuwen door de programma’s en activiteiten continu aan te passen aan de actuele trends en ontwikkelingen en de leerbehoeftes die daaruit voortkomen. Samen met het team van Neerlands diep werk ik hier vol enthousiasme aan.

Sandra werkt 36 uur per week voor Neerlands diep.

 

Projectondersteuner
sandra@neerlandsdiep.nl
06-52839063

Ons team

Jaap Verkade

Programmamanagerjaap@neerlandsdiep.nl06-55195591

Guus Pieters

Programmamanagerguus@neerlandsdiep.nl06-52461689

Steven van Luipen

Programmamanagersteven@neerlandsdiep.nl06-24855463

Marjan Lont

Programmamanagermarjan@neerlandsdiep.nl06-13265328

Luc Boekesteijn

Programmamanagerluc@neerlandsdiep.nl06-51351150

Alijd Bunge

Programmamanageralijd@neerlandsdiep.nl06-13268835

Maarten Kraneveld

Manager Kennis & Ontwikkelingmaarten@neerlandsdiep.nl06-24104140

Petra Ravestein

Projectondersteunerpetra@neerlandsdiep.nl06-15359814

Maaike Ruiten – Hielkema

account-/relatiemanagermaaike@neerlandsdiep.nl06-11907959

Janine van Oosten

Adviseur Communicatiejanine@neerlandsdiep.nl0642344610

Sandra Klomp

Projectondersteunersandra@neerlandsdiep.nl06-52839063