Maarten Reinking

Maarten Reinking

Maarten Reinking Foto: Wiep van Apeldoorn

“Als je haast hebt, moet je gaan zitten. Neerlands diep biedt een omgeving om uit de hectiek van de dagelijkse projectomgeving te stappen om een sprong in jouw ontwikkeling te maken.”

Wat ik doe

“Ik wil dat Neerlands diep uitgroeit tot een begrip binnen de wereld van bouw- en infrastructuur projecten. Dat Neerlands diep dé organisatie is waar je naartoe gaat als je je verder wilt professionaliseren in het succesvol managen van complexe overheidsprojecten. Samen met het team van Neerlands diep werk ik hier vol enthousiasme aan. Als directeur bepaal ik de koers, maar altijd in samenspraak met het team. Dat kan alleen door voortdurend in gesprek te zijn met ons netwerk en daar besteed ik dan ook veel tijd aan.”

Achtergrond

“In het speelveld van Neerlands diep ben ik goed thuis. Na mijn studie Ingenieursgeologie aan de Faculteit der Mijnbouwkunde en Petroleumwinning van de TU Delft (1989) werkte ik bij een aannemer en een adviesbureau voordat ik de stap naar Rijkswaterstaat maakte. Daar was ik onder meer projectmanager van de Pilot Zandmotor het programma Renovatie Stalen Bruggen. Deze combinatie van werkplekken stelt mij goed in staat vanuit de praktijk in te leven hoe opdrachtgevers en opdrachtnemers denken en werken. Ik spreek de taal van alle partijen.”

Kracht van Neerlands diep

“De producten van Neerlands diep staan voor kwaliteit en weten de deelnemers elke keer weer te verrassen en te inspireren. Neerlands diep producten Verbinden, Verrijken , Verdiepen en Vernieuwen. Middels oa co-creatie blijven we heel dicht bij onze klanten. Vanuit het perspectief van leren en kennisdelen dragen we bij om de resultaten van de projecten beter te maken.”

Maarten werkt 5 dagen per week voor Neerlands diep.

Directeur
maarten.reinking@neerlandsdiep.nl
06-53946470

Ons team

Jaap Verkade

Programmamanagerjaap@neerlandsdiep.nl06-55195591

Guus Pieters

Programmamanagerguus@neerlandsdiep.nl06-52461689

Steven van Luipen

Programmamanagersteven@neerlandsdiep.nl06-24855463

Marjan Lont

Programmamanagermarjan@neerlandsdiep.nl06-13265328

Luc Boekesteijn

Programmamanagerluc@neerlandsdiep.nl06-51351150

Alijd Bunge

Programmamanageralijd@neerlandsdiep.nl06-13268835

Maarten Kraneveld

Manager Kennis & Ontwikkelingmaarten@neerlandsdiep.nl06-24104140

Nancy Schade

Projectondersteunernancy@neerlandsdiep.nl06-53645320

Petra Ravestein

Projectondersteunerpetra@neerlandsdiep.nl06-15359814

Maaike Ruiten – Hielkema

account-/relatiemanagermaaike@neerlandsdiep.nl06-11907959

Janine van Oosten

Adviseur Communicatiejanine@neerlandsdiep.nl0642344610

Hélène Kleijne

Programmamanager & teamcoachhelene@neerlandsdiep.nl06-52596688